Dziękuję!

E-book do kliku minut pojawi się w Twojej skrzynce pocztowej ale…

Poczekaj jeszcze chwilę!

ZAPRASZAM CIĘ SERDECZNIE NA WEBINAR:
„Dlaczego ludzie się rozwodzą?”

inwestycja: 

49 zł zamiast 199 zł

Oferta ważna jeszcze TYLKO przez:

Dlaczego ludzie się Rozwodzą?

Coraz więcej małżeństw się rozwodzi

to fakt powszechnie znany.
Tempo życia, stres, obciążenia pracą,
kredytami itp. powodują, że trwałość relacji
w zastraszającym tempie spada.

Rozwodzą się małżeństwa z długi stażem...

...i te zupełnie młode również.
Cały czas szukamy odpowiedzi, bo przecież
potrzeba przynależności i bliskości w związku
jest jedną z nadrzędnych potrzeb.
Wszyscy szukamy tego samego,
a mimo to małżeństwa się rozpadają.

Jeżeli:

  • chcesz poznać główne powody rozwodów
  • chcesz poznać proces podejmowania decyzji rozwodowej
  • chcesz dowiedzieć się, co się dzieje z dziećmi podczas rozwodu
  • chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces rozwodowy w sądzie

Ten Webinar jest po to, aby wszystkim osobom zainteresowanym tematyką pokazać, że rozwód wcale nie musi być taki straszny.

Oczywiście przyjęcie, że rozwód nic nie znaczy jest błędne i powinniśmy się tego wystrzegać.

Obok śmierci współmałżonka rozwód uznawany jest za drugie z najbardziej traumatycznych przeżyć, dotyczących współmałżonków– warto o tym pamiętać.

 

Odpowiednie przygotowanie do rozwodu i przeanalizowanie wszystkich ważnych kwestii rozwodowych, ale przede wszystkim uporządkowanie sobie wszystkiego w głowie może oszczędzić bardzo wielu kłopotów i problemów.

A na pewno taka systematyka jest w stanie zaoszczędzić wielu stresów.

Prowadząca:

Nazywam się Małgorzata Lewandowska, jestem Adwokatem, absolwentką studiów doktoranckich PAN, wieloletnim praktykiem na Sali Sądowej. Przeprowadziłam ogromną ilość rozwodów, w tym negocjacji okołorozwodowych.

Reprezentowałam zarówno kobiety jak i mężczyzn.  Wiem z czym zmagają się osoby rozwodzące się i jakie nimi targają emocje. Mam bardzo wielu zadowolonych z mojej pracy klientów.

Wiem, że rozwód jest trudny, ale dobre przygotowanie do niego to podstawa spokoju podczas tego burzliwego okresu.  Napisałam wiele książek i publikacji, artykułów, prowadzę własnego bloga na stronie https://adwokatlewandowska.pl oraz kanał na YT, znajdziesz mnie na FB i IG – zapraszam! 

Poznaj opinie moich klientów:

Polecam z serca Panią Mecenas. Merytorycznie nie do zagięcia, Mecenas z sercem na ręku, z ogromną wiedzą i podejściem do klienta i spraw. Nie znam lepszego profesjonalisty w swoim fachu. Niesamowita osobowość, ekspert w swoim zawodzie. Polecam!

Kasjana Kaszyńska

Bardzo profesjonalna a zarazem bezpośrednia, konkretna i empatyczna osoba, która tłumaczy trudny prawniczy język na łatwy do zrozumienia.

Rafał Galiński

Miałam przyjemność korzystania z usług Pani Małgorzaty i jestem bardzo zadowolona. Uzyskałam odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, a nawet więcej. Bardzo profesjonalna i skrupulatna, ma ogromną wiedzę i potrafi w jasny, konkretny sposób pokierować klienta. Dodatkowo od razu czuć zaangażowanie, pewność tego co robi, co może być ogromnym wsparciem w trakcie rozpraw w sądzie. Serdecznie polecam!

Małgorzata Kalinowska

Pani Małgorzata wspaniały człowiek! Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy adwokackiej!

Natalia Rymuza

Bardzo polecam P.Lewandowską. Posiada dużą wiedzę. Na poradzie można uzyskać bardzo dużo wartościowych wskazówek odnośnie problemu z którym przyjedziemy. Bardzo konkretna Pani adwokat. Napewno skorzystam w przyszłości.

Paulina N.