Premiera E-booków

"Jak uniknąć pułapek podczas rozwodu"
"Wszystko, co musisz wiedzieć o alimentach na dzieci"

Tylko teraz dostępne w niższych cenach!

Z moich e-booków dowiesz się:

Niższa cena 119 zł

zamiast 147 zł

Niższa cena 119 zł

zamiast 147 zł

Ten e-book powstał, aby wszystkim osobom rozwodzącym się dodać odrobinę otuchy i pokazać, że rozwód wcale nie musi być taki straszny

Oczywiście przyjęcie, że rozwód nic nie znaczy jest błędne i powinniśmy się tego wystrzegać. Obok śmierci współmałżonka, rozwód uznawany jest jako jeden z 2 najbardziej traumatycznych przeżyć dotyczących współmałżonków– warto o tym pamiętać. 

Odpowiednie przygotowanie do rozwodu, przeanalizowanie wszystkich ważnych kwestii rozwodowych ale przede wszystkim uporządkowanie sobie wszystkiego w głowie, może oszczędzić bardzo wielu kłopotów i problemów.

TEN E-BOOK jest dla Ciebie

Ten e-book powstał, aby wszystkim osobom starającym się o alimenty dodać  odrobinę otuchy i pokazać, że sprawa alimentacyjna wcale nie musi być taka straszna. 

To bardzo trudny proces kiedy rodzice wspólnego dziecka albo wspólnych dzieci stają naprzeciwko siebie w sądzie i domagają się wzajemnych roszczeń.

 W grę wchodzą bardzo duże emocje– bo przecież stawka dotyczy dzieci. Bardzo często i bardzo błędnie wiele osób ocenia, że jest to sprawa z byłym współmałżonkiem albo z byłym partnerem. A to nieprawda. 

Sprawę o alimenty można przejść spokojnie i bez większych problemów. 

Wystarczy się do tego bardzo dobrze przygotować i wówczas nic nie będzie już takie straszne.

TEN E-BOOK jest dla Ciebie

Autorka Małgorzata Lewandowska

Jestem adwokatem, absolwentką studiów doktoranckich PAN, wieloletnim praktykiem na Sali Sądowej

Przeprowadziłam ogromną ilość rozwodów, w tym negocjacji okołorozwodowych. Reprezentowałam zarówno kobiety, jak i mężczyzn.  Wiem, z czym zmagają się osoby rozwodzące się i jakie nimi targają emocje. 

Mam bardzo wielu zadowolonych z mojej pracy klientów. 

W swoich ebookach omawiam merytorycznie: czym jest rozwód oraz wskazuję na elementy, jakie trzeba wziąć pod uwagę w komunikacji z jeszcze swoim współmałżonkiem. Wiem, że rozwód jest trudny, ale dobre przygotowanie do niego to podstawa spokoju podczas tego burzliwego okresu. 

Napisałam wiele książek i publikacji, prowadzę własnego bloga na stronie adwokatlewandowska.pl oraz kanał na YouTube. 

Moi klienci piszą o mnie:

Same konkrety! Pani Małgosia nie traci czasu na skomplikowane opisy i nudny, prawniczy język. Tłumaczy przystępnie tak, aby każdy mógł zrozumieć skomplikowane zawiłości prawne.

Mariola J.

Pani adwokat służy pomocą w każdej sprawie. Moją się zajęła i to z pozytywnym dla mnie skutkiem. Świetna osoba i doświadczona Pani adwokat. Polecam skorzystać z jej usług

Andżelika G.

Pani Małgorzata pomogła mi przejść przez ten trudny, rozwodowy czas z godnością. Wiedząc, czego się mogę spodziewać miałam szansę się przygotować psychicznie na każdy etap rozwodu. Jestem jej ogromnie wdzięczna za pomoc.

Justyna W.

Kilkanaście miesięcy walczyłam z byłym mężem o alimenty - bezskutecznie. Dopiero dzięki pomocy adw. Lewandowskiej udało się z sukcesem odzyskać zaległe i kolejne alimenty.

Dominika T.

Jestem bardzo zadowolony z pracy Pani mecenas. Zdecydowanie polecam.

Maciej S.

Polecam mec. Małgorzatę Lewandowską!! Prowadziła moją sprawę rozwodową. Bardzo dobry kontakt oraz dbałość o szczegóły. Sprawa wygrana i na moich warunkach. Jestem bardzo wdzięczna 😊pozdrawiam i jeszcze raz jak najbardziej polecam!

Zofia R.

Wybierz pakiet dla siebie:

Cena premierowa 119 zł
zamiast 147 zł
Cena premierowa 119 zł
zamiast 147 zł
Cena premierowa 147 zł
zamiast 197 zł
Cena premierowa 449 zł
zamiast 497 zł
Cena premierowa 449 zł
zamiast 497 zł
Cena w przedsprzedaży 599 zł
zamiast 647 zł

Masz pytania? Napisz do mnie!

    E-Mail

    kancelaria@adwokatlewandowska.pl